אני בעלת תואר ראשון ותואר שני במשפטים ועוסקת בתחום דיני משפחה כבר למעלה מ10 שנים.

אני מאמין שלי בנוגע לגישור:


אני מאמינה שכמעט על כל מחלוקת ניתן להתגבר בדיבור, בדיאלוג והכוונה נכונים. מה שמתרחש בחדר הגישור הינו תהליך שהינו תהליך שלא נמצא בשום מקום אחר, שני בני זוג הנמצאים בקונפליקט ברמה שהיא גבוהה, יושבים ומדברים ולפעמים הדברים שנאמרים נאמרים לאוויר בפעם הראשונה למרות שבני הזוג חיים כבר 20 שנה ביחד. בני הזוג מרגישים חופשיים להוציא הכל בחדר הגישור דבר זה משול לניתוח, אנו מבינים שאם לא נפתח את הגוף ונחשוף את כל הצרכים שלנו, הניתוח ללא יצליח. למה עדיף גישור? בגישור משפחתי ניתן הכוח לזוג להחליט בנוגע לעתידו ולא לבן אדם זר שלו אין שום נגיעה לחייהם והוא לא מכיר את הזוג, לא את ילדיהם ולא את החיים שלהם כפי שהיו.

כאשר אני מנהלת גישור אני תמיד מאוד מתרגשת ללוות זאת להבנות, אני מבינה את הזכות שנתנה לי עם אותם בני זוג, ללוות אותם למקום יותר נכון ויותר טוב עבורם. אני חושבת שכאשר יש ילדים בתמונה, בייחוד אם הם קטנים אך לא רק, עדיף לאותה משפחה לעשות את התהליך בגישור משפחתי ולא בבית משפט. פחות מריבות, פחות אמוציות, יותר שליטה על ההליך, שליטה על הזמן וגם פחות הוצאות של המשאבים השונים.

מאחורי זוגות רבים שעברו הליכי גישור וייצוג בתחום הגירושין ומכירים את ההתנהלות המקצועית שלי מצד אחד והאישית והקרובה מצד שני. אשמח לסייע גם לכם.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או התייעצות - 072-3316009