אמיר זימן – מגשר, עו"ד ונוטריון
 

אמיר זימן הינו מגשר, עורך-דין ונוטריון. אמיר מנהל את מרכז הוגן.
מתגורר בבנימינה, נשוי ואב ל- 4 ילדים, בוגר בי"ס "חקלאי" בפרדס חנה ובוגר קורס חובלים של חיל הים בהצטיינות.

עו"ד זימן סיים את לימודי המשפטים (LL.B) באוניברסיטת חיפה בהצטיינות והוסמך כעורך דין בשנת 1999. בנוסף, עו"ד זימן הינו בעל תואר ראשון בכלכלה (BEc) גם הוא מאוניברסיטת חיפה ובעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון מאוניברסיטת תל אביב.

עו"ד זימן עוסק אך ורק ביישוב סכסוכים, שיתופי פעולה וגישור. עיקר התמחותו של עו"ד זימן היא בגישור משפחה (צוואות, ירושות), גישור זוגי, גישור לגירושין ו- "גירושין בשיתוף פעולה". בנוסף עוסק זימן בגישורים עסקיים.
 
עו"ד זימן הינו חבר פעיל בפורום ליישוב סכסוכים של לשכת עורכי הדין בישראל ומייצג את הפורום בוועדות הכנסת בדיונים הקשורים להליכי חקיקה בנושאי יישוב סכסוכים בכלל ובתחום המשפחה בפרט.
כמו כן, משמש עו"ד זימן כמגשר מטעם בתי המשפט, כמגשר בית של לשכת עורכי הדין בישראל ומגשר מטעם מרכז הגישור של המרכז לשלטון מקומי בישראל, במסגרת פרוייקט הגישור של הנהלת בתי המשפט בבתי המשפט לתביעות קטנות.
עו"ד זימן הינו חבר במוסד לבוררות שליד לשכת עורכי הדין.
  
אני מאמין:

תוך כדי הטלטלה העצומה העוברת על משפחה שנמצאת בהליכי גירושין, חשוב ביותר למצוא קרקע יציבה, מקצועית ורגישה, שתיתן גם מענה משפטי מקצועי שיבוא לידי ביטוי בהסכם מלא ומקיף וגם מענה רגשי טיפולי, הן לכל אחד מבני הזוג באופן אישי והן ביחד, למשל בכל הקשור להעברת מסרים לילדים.

אני מאמין שבני זוג בהליך גירושים צריכים לא רק להגיע להסכם גירושין אלא בעיקר ללמוד כיצד להתנהל במשפחתם החדשה. אנו משקיעים מאמצים בהליך הגישור להקניית כלים לבני הזוג, כיצד יגיעו להסכמות, לא רק תוך כדי תהליך אלא במיוחד בעתיד וכיצד יישבו מחלוקות בעצמם, מבלי להיזקק להליכים משפטיים.
 
המומחיות של עו"ד זימן הם:

יישוב סכסוכים, גישור, בוררות , שיתופי פעולה, מסחר בינלאומי, נוטריון
 
תחומי גישור

גישור זוגי, גישור משפחתי וירושות, גישור לגירושין כולל "גירושין בשיתוף פעולה"