גישור בחדרה - אנחנו מומחים בתחום של גישור גירושין אבל מגשרים גם בתחומים אחרים

גישור גירושין הינו הליך אלטרנטיבי לגירושין בבית המשפט. ההליך קצר מאוד, עלותו נמוכה משמעותית מהעלות של גירושין על ידי עורכי דין בבתי המשפט. אנחנו עורכי דין ומניסיון מייעצים ללקוחות שמתאפשר להם לפנות להליך גישור - תתגרשו בגישור וגם אתם וגם הסובבים אתכם (בעיקר ילדים) - תוכלו להמשיך בחיים מהר יותר ועם פחות כאב.

הגישור עולה אלפי שקלים בודדים לצד לעומת עשרות אלפים בבתי המשפט
הליך גישור לוקח 7-8 פגישות בממוצע לעומת חודשים רבים בבתי המשפט
המלחמה בבתי המשפט פוגעת בסובבים, בגישור הפגיעה מינימלית
גישור מחייב הסכמה בין הצדדים להליך
יש לנו במרכז הוגן אחוזי הצלחה גבוהים ביותר - נשמח לעזור גם לכם
במסגרת הליך גישור גירושין נעסוק הן בהיבטים הטכניים של הגירושין כמו: חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות ועוד. וגם תקבלו מענה להיבטים הרגשיים הקשורים בתהליך פירוק הזוגיות והנישואין. במסגרת הגישור תוכלו לבטא את המחשבות והרגשות שלכם בצורה הנכונה ביותר. הצוות שלנו יספק לכם גיבוי מקצועי רגשי וענייני ויעזור לכם לסיים את שלב זה בחייכם בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור היקרים לכם.

מי בצוות שלנו מגשר בסניף בחדרה?

המגשר שלכם יהיה עו"ד ומגשר אמיר זימן. לאמיר ניסיון של שנים רבות בתחום הגירושין ועשרות זוגות עברו אצלו הליכי גישור גירושין מוצלחים (בשיעור של קרוב ל100% הצלחה). בתור עו"ד אמיר גם מכיר את כל החוקים והתקנות בנוגע לגירושין, יערוך לכם בסיומו של הליך הגישור, הסכם גירושין תקין ומקצועי שיכסה את כל הנושאים החשובים ויעבור לאישור בית המשפט.כתובת הסניף: סניף בנתניה וסניף בפרדס חנה (אפשרות גם בחדרה)
טלפון ישיר: 072-3316002
(אמיר)