צוות מגשרים ומגשרות מקצועי ומנוסה ישמח לעמוד לרשותך בייעוץ וליווי בהליך של גישור גירושין בעיר אשקלון. עשרות זוגות בחרו בגישור גירושין במרכז הוגן וקרוב ל100% מהם יצאו מרוצים והצליחו להמשיך בחייהם בצורה חלקה.

עלות: גישור גירושין עולה 80% פחות מכל הליך אחר

בהליך גישור גירושין העלות לכל אחד מהצדדים היא כמה אלפי שקלים בודדים בלבד! זאת לעומת עשרות אלפי שקלים לכל צד בגישור בבתי המשפט. אל תבזבזו את הכסף שלכם במלחמות, השקיעו סכום קטן בגישור ותוכלו להגיע להסכם גירושין מקיף ומקצועי שיכסה את כל הדרוש לצורך טיפול בנכסים וילדים.

זמן: גישור גירושין לוקח בממוצע 5-8 פגישות בלבד

בהליך גישור, אתם יחד עם המגשר או המגשרת, קובעים את הקצב של ההליך. אם אתם רוצים להיפגש פעמיים בשבוע ואתם מצליחים לתקשר - תוכלו לסיים הליך גירושין מלא תוך חודש. בכל מקרה, אנחנו במרכז הוגן מצליחים להגיע להסכמים ולסיים את ההליך תוך מכסימום 3 חודשים (למעט מקרים חריגים). בבתי המשפט אתם צפויים למשוך את ההליך שנים, שנים של מלחמה ושפיכת כספים ודם - והתוצאה זהה בשני המקרים. אל תעשו זאת לכם ולילדים שלכם.

צוות מגשרים מקצועי, עורכי דין מנוסים בתחום המשפחה, עם עשרות מקרים שעברו אצלנו גישור מוצלח - עומד לרשותכם.

מי
בצוות שלנו מגשר בסניף אשקלון?

המגשרת שלכם תהיה עו"ד ומגשרת טלי ורד קינן. טלי עורכת דין מתחום המשפחה, בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום הגירושין וייצוג זוגות בבתי המשפט. טלי ערכה גישורי גירושין מוצלחים ותדע לעזור לכם לעבור את התקופה המאתגרת שאתם נמצאים בה
. בתור עו"ד טלי מכירה את כל החוקים והתקנות בנוגע לגירושין, והיא תערוך לכם בסיומו של הליך הגישור, הסכם גירושין תקין ומקצועי שיכסה את כל הנושאים החשובים ויעבור לאישור בית המשפט.

לטלי תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני ביישוב סכסוכים (גישור) מבר אילן והיא עברה הכשרות רבות בתחום הגישור במשפחה.אשמח לשוחח אתכם ולעזור בטלפון: 072-3316008 (טלי)
חשוב מאוד להגיע לגישור כששני הצדדים מסכימים לתהליך. בפגישת ההיכרות נוכל להסביר עוד על התהליך.