הליך גישור גירושין

המרכז לגישור גירושין מפעיל סניף בנתניה שמאפשר לזוגות שמעוניינים לבחון אפשרות להתגרש בדרך שתאפשר להם להמשיך בחייהם ביחד או לחוד. המגשרים שלנו באזור נתניה והשרון בכלל, כולם מנוסים ומקצועיים מאוד בליווי תהליך גישור גירושין וזוגות רבים בעיר כבר טופלו וזכו ליהנות מתהליך משתף, מהיר הרבה יותר מתהליך הגירושין הרגיל בבית המשפט, תהליך זול ופשוט הרבה יותר. בסופו כמובן הסכם גירושין בעל תוקף משפטי מלא.

אנו מציעים לזוגות, בין אם אתם פונים יחד או את או אתה פונים כרגע מיוזמתכם, לדבר עם אחד המגשרים שלנו בעיר, לשמוע על תהליך הגישור והיתרונות הרבים שהוא כולל אל מול כל תהליך אחר. לאחר מכן אנו קובעים פגישת התאמה ראשונית, בסניף בנתניה (חשוב מאוד המרחק והנוחות בתהליך שכזה), פגישה שהיא ללא עלות - ושם אנו מכירים טוב יותר. במידה ותחליטו להמשיך בתהליך הגישור - נקבע את הפגישה הבאה מיידית.

בתוך התהליך נטפל בכל הנושאים החשובים, כולם יכנסו להסכם שאתם ורק אתם (ולא שופט) בניתם יחד. ההסכם יכלול: חלוקת רכוש מלאה, הסדרי ראייה, מזונות ועוד. התהליך גם מטפל בכל הנושאים הרגשיים ומאפשר לכם לפתוח דף חדש בצורה הטובה והנכונה ביותר.

המרכז לגישור גירושין בנתניה הוקם על ידי הוגן - מרכז גישור המוביל את תחום הגישור בישראל. המרכז לגישור גירושין בנתניה הוקם במטרה לספק לתושבי נתניה ואזור השרון, שירותי גישור מקצועיים במחיר הוגן. במרכז פועלים רק המגשרים הטובים והמנוסים ביותר המחויבים לכללי האתיקה המחמירים של לשכת המגשרים בישראל.


מי בצוות שלנו מגשר בסניף בנתניה?

המגשר שלכם יהיה עו"ד ומגשר אמיר זימן. לאמיר ניסיון של שנים רבות בתחום הגירושין ועשרות זוגות עברו אצלו הליכי גישור גירושין מוצלחים (בשיעור של קרוב ל100% הצלחה). בתור עו"ד אמיר גם מכיר את כל החוקים והתקנות בנוגע לגירושין, יערוך לכם בסיומו של הליך הגישור, הסכם גירושין תקין ומקצועי שיכסה את כל הנושאים החשובים ויעבור לאישור בית המשפט.
כתובת הסניף: גיבורי ישראל 24
טלפון ישיר: 072-3316000