אנחנו מצטערים שהגעתם לבירור בנוגע לגירושין, אבל אם אתם כבר כאן הגעתם למקום הנכון. הדרך הנכונה ביותר, הזולה ביותר, המהירה ביותר ועם הכי פחות נפגעים - היא גישור גירושין.

אנחנו מפעילים סניף בפתח תקווה, בתל אביב ובמקומות אחרים במרכז. נשמח לעמוד לרשותכם לשיחה שתעזור לכם להבין היכן אתם נמצאים, מה השלבים שעומדים בפניכם וכיצד להמשיך הלאה. מגשרים ומגשרות מקצועיים, בעלי ניסיון רב בתחום גירושין ישוחחו איתכם ובמידת הצורך נארגן פגישה ראשונית. הצוות כולו מורכב מעורכי דין שעוסקים בגישור ומכירים היטב את כל הדרוש על מנת להתגרש בישראל.

הליך הגישור מתבסס על תקשורת בין בני הזוג. אם אתם מתקשרים, אפילו ברמה בסיסית, זה מעולה ויאפשר להתחיל את התהליך מיידית. אם אתם לא מתקשרים או שבן הזוג שלכם אפילו לא יודע על הרצון שלכם להתגרש, זה שלב מוקדם אבל מוכר וידוע ונשמח לשוחח ולייעץ. אם יש תקשורת או השגנו יחד תקשורת - הליך הגישור אינו אמור לקחת יותר מחודש-חודשיים ולעיתים שלושה (תלוי גם ביכולת שלכם להגיע לפגישות ולהתקדם עם משימות ההליך). בבתי המשפט אתם עלולים לבלות שנה ואף שנתיים - על פי תיאום הפגישות על ידי בית המשפט.

מי יהיה המגשר שלכם בפתח תקווה?

המגשר
שלכם יהיה עו"ד ומגשר דניאל חנה. לדניאל ניסיון רב כעו"ד, את הניסיון הוא יביא לחדר הגישור ויאפשר לכם לעבור הליך גישור מקצועי ופרקטי שבסופו הוא יבנה יחד אתכם - הסכם גירושין מקיף ומלא שיאפשר לכם להמשיך בחייכם בצורה טובה ביותר.

נשמח לעמוד לרשותכם במשרד שלנו
טלפון: 0723316000 (שיחת ייעוץ ללא התחייבות)