המרכז לגישור גירושין בראשון לציון יראה לכם שיש אופציה שתאפשר לכם לעבור תהליך גישורין ועדיין להמשיך בחייכם לאחר מכן. כל הצוות שלנו עוסקים בליווי והכוונה של בני זוג בהליכי גירושין במטרה למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורם. במסגרת הליך הגישור גירושין במרכז הוגן לגישור גירושין בראשון לציון, כל השאלות הטכניות שעולות במסגרת הגירושין, יקבלו תשובה ותוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את התוצאה הטובה ביותר עבורכם ולא מוותרים על זכויותיכם.

במסגרת הליך גישור גירושין נעסוק הן בהיבטים הטכניים של הגירושין כמו: חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות ועוד. וגם תקבלו מענה להיבטים הרגשיים הקשורים בתהליך פירוק הזוגיות והנישואין. במסגרת הגישור תוכלו לבטא את המחשבות והרגשות שלכם בצורה הנכונה ביותר. הצוות שלנו יספק לכם גיבוי מקצועי רגשי וענייני ויעזור לכם לסיים את שלב זה בחייכם בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור היקרים לכם.


הגישור עולה אלפי שקלים בודדים לצד לעומת עשרות אלפים בבתי המשפט
הליך גישור לוקח 7-8 פגישות בממוצע לעומת מעל שנה בבתי המשפט
גירושין בבתי המשפט מלוכלכים ופוגעים בסובבים, בגישור הפגיעה מינימלית
אנחנו מחוייבים להליך גישור הוגן ומקצועי שיאפשר לכם להמשיך בחייכם
יש לנו במרכז הוגן אחוזי הצלחה גבוהים ביותר - נשמח לעזור גם לכםהמרכז לגישור גירושין בראשון לציון הוקם על ידי מרכז הוגן לגישור המוביל את תחום הגישור בישראל, בהובלת אמיר זימן - מגשר מוביל ומנוסה ונמצא בקליניקה אינטימית שתאפשר ניהול התהליך בצורה נעימה לשני הצדדים. המרכז לגישור גירושין בראשון לציון הוקם במטרה לספק לתושבי העיר שירותי גישור מקצועיים במחיר הוגן. במרכז לגישור גירושין בראשון לציון פועלים רק המגשרים הטובים והמנוסים ביותר המחויבים לכללי האתיקה המחמירים של לשכת המגשרים בישראל.

מי בצוות שלנו מגשר בסניף בראשון לציון?

המגשר
ת שלכם תהיה עו"ד ומגשרת אלינור ברגר. לאלינור ניסיון של למעלה מ10 שנים בתחום הגירושין כעו"ד בתחום המשפחה וכמגשרת, עשרות זוגות עברו הליכי גישור גירושין מוצלחים בעזרתה. בתור עו"ד מנוסה בבתי המשפט למשפחה ובבתי הדין הרבניים אלינור גם מכירה את כל החוקים והתקנות בנוגע לגירושין, תערוך לכם בסיומו של הליך הגישור, הסכם גירושין תקין ומקצועי שיכסה את כל הנושאים החשובים ויעבור לאישור בית המשפט.

נשמח לעמוד לרשותכם במשרד שלנו בראשון לציון
כתובת: הרוקמים 26, מתחם עזריאלי (חולון)
טלפון: 0723316009 (אלינור ישיר)תמונות הסניף: