אם החלטתם שאתם רוצים להתגרש, אם בן הזוג שלכם כבר עודכן או לא עודכן - זה הזמן לבחור בהליך גישור. אל תלחמו בבתי המשפט (במידה ואפשרי) כי אתם ומשפחתכם תשלמו מחיר כבד. נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה או בעיה שמתעוררת אצלכם.

צוות מגשרים מקצועי, עורכי דין מנוסים בתחום המשפחה, עם עשרות מקרים שעברו אצלנו גישור מוצלח - עומד לרשותכם.

מי
בצוות שלנו מגשר בסניף רחובות?

המגשרת שלכם תהיה עו"ד ומגשרת טלי ורד קינן. טלי עורכת דין מתחום המשפחה, בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום הגירושין וייצוג זוגות בבתי המשפט. טלי ערכה גישורי גירושין מוצלחים ותדע לעזור לכם לעבור את התקופה המאתגרת שאתם נמצאים בה
. בתור עו"ד טלי מכירה את כל החוקים והתקנות בנוגע לגירושין, והיא תערוך לכם בסיומו של הליך הגישור, הסכם גירושין תקין ומקצועי שיכסה את כל הנושאים החשובים ויעבור לאישור בית המשפט.

לטלי תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני ביישוב סכסוכים (גישור) מבר אילן והיא עברה הכשרות רבות בתחום הגישור במשפחה.חשוב מאוד בתקופה הראשונית שבה אתם או בני זוגכם החלטתם או החליטו עבורכם על גירושין להקפיד על מספר כללים:

1. ספרו עד 10 - אל תלחמו ואל תחליטו החלטות כשאתם בתוך המריבה הקשה או סערת הרגשות. פעמים רבות ההחלטות הללו עולות לכם ולמשפחתכם כספים רבים ופוגעות בילדיכם פגישה בלתי הפיכה. אם תספרו עד 10, תראו שלהתגרש בהליך גישור (כיום חובה) היא בחירה חכמה ונכונה יותר.

2. סננו עצות של קרובים - כולם ירצו לתת לכם עצות. ההורים, החברים ואפילו סתם מכרים. אל תקחו כל עצה ותאמצו אותה - לעיתים העצות הללו עלולות לגרור אתכם לקרבות ומלחמות שאתם בכלל לא מעוניינים בהם. רק אתם יודעים כיצד אתם מרגישים וזיכרו שבן הזוג שלכם - הוא לא אויב.

3. שמרו על תקשורת - גם אם אתם פגועים או חושבים על נקמה ודברים קשים כאלו - נסו לשמור על תקשורת עם בן הזוג. אפילו בעניינים אחרים כמו הילדים או עבודה, אבל שמרו על תקשורת. במקרים רבים אנחנו רואים בחדר הגישור, סכסוכים קשים ביותר שכללו יחס קשה ופגישה בלתי הפיכה, שהחלו מחוסר תקשורת בסיסי. בחדר הגישור, לאחר שמייצרים תקשורת שכזו, הכל חוזר למקומו ואפשר להגיע בצורה מקצועית ועניינית לסיום הנישואין ובניית הסכם גירושין.
נשמח לעמוד לרשותכם: 072-3316008 (טלי)

דברו איתנו על מנת להתייעץ או לשמוע מה קורה הלאה. חשוב מאוד להגיע לגישור כששני בני הזוג מסכימים להליך.