קצת עלי

נשואה ואם לשניים. גרה באזור השפלה. בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במשפטים במסלול של גישור ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת בר-אילן, שבמסגרתו אף הוסמכתי כמגשרת. התמחתי במשרד מו
ביל בתחום האזרחי בכלל ובתחום לשון הרע בפרט. מיד לאחר התמחותי התחלתי לעבוד במשרד עו"ד מוביל בתחום דיני המשפחה והירושה עד שיצאתי לדרך עצמאית והקמתי את משרדי, מתוך מטרה לעסוק בגישור משפחתי ולפתור סכסוכים מחוץ לכתלי בית המשפט.  מתוקף עבודתי המשפטית, הנני בעלת ניסיון רב בטיפול בתיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה והירושה בכל הערכאות המשפטיות.

כדי להעמיק את הידע בתחום הגישור ופתרון הסכסוכים המשפחתיים עברתי הכשרה כמגשרת משפחתית וכן הכשרה של גירושין בשיתוף פעולה, שהינו הליך גירושין המתבצע מחוץ לכותלי בית המשפט, בדרך של ניהול מו"מ יצירתי למען שמירה על טובת המשפחה והילדים, תוך העזרות באנשי מקצוע טיפוליים ובמומחים כלכליים.

עסקתי במשך שנים רבות בניהול הליכים משפטיים בבתי משפט, בתיקים מורכבים ביותר, שהצריכו יצירתיות גדולה וחשיבה "מחוץ לקופסא" על מנת להגיע לפתרונות הטובים ביותר עבור לקוחותי.

במהלך השנים האחרונות נוכחתי להבין שההליכים המשפטיים עלולים לגרום נזק כבד למשפחות ובעיקר לילדים, שלפתע מוצאים את עצמם בסחרור מטורף שאינו בשליטתם כלל.
להבדיל מהליכים משפטיים, הליך גישור מאפשר לצדדים לקחת גורלם בידיהם ולקבוע את התוצאות המשפטיות הטובות ביותר עבורם ועבור ילדיהם, מבלי להיות תלויים בגורמים חיצוניים שלעיתים אינם מועילים להם (כדוגמת עו"ד לוחמניים שעלולים ללבות את עוצמת הלהבות ולהחמיר את הסכסוך).

למה לבחור הליך גישור

הליך הגישור הינו וולנטארי, כך שהצדדים עצמם בוחרים להשתתף בו, מבחירה מודעת ומתוך הבנה שהידברות ביניהם, בסיוע של מגשר מוסמך הינה הדרך הראויה הנכונה לסיים את הנישואין. הליך הגישור הוא אינטימי הרבה יותר ולא נדרשת חשיפה בפני צדדים שלישיים של הסיפור המשפחתי ושל כל הנתונים. כל המידע הנמסר בגישור הינו חסוי ואינו יוצא מחדר הגישור לעולם. הליך הגישור לרוב יעיל ביותר, חוסך זמן רב ועלותו אפסית לעומת הליך גירושין בבית המשפט או בבית הדין הרבני.
בזמן קצר ביותר ובהשקעת משאבים מינימאלית, יכולים בני הזוג הפונים לגישור משפחתי לצאת לדרך חדשה, מבלי שגרמו נזק לילדיהם ומבלי לממן שכר טרחה יקר לשני עוה"ד של הצדדים.

במידת הצורך ובמקרים המתאימים לכך, אני פועלת בגישור בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע נוספים ולרבות: משרדי עורכי דין אזרחיים ומסחריים, רואי חשבון, פסיכולוגים, אקטוארים ומומחי ילדים וזאת על מנת שהזוג שפנה אלי יקבל את מלוא המידע והאינפורמציה הנחוצה להם כדי להגיע להסכם הטוב ביותר עבורם.
אשמח להכירכם ולקבל אתכם לגישור על מנת לסייע לכם מנסיוני המקצועי לפתור את כל המחלוקות בצורה טובה, מהירה, יעילה ובאופן שיאפשר לכם לסיים את נישואיכם בכבוד הדדי ותוך שמירה על טובת ילדיכם.

אני מאמינה שביחד נוכל להתגבר על המכשולים, תוך יצירת הידברות חיובית ובונה, שתלווה אתכם גם בהמשך הדרך לאחר הגירושין בכל מה שקשור לטיפול בילדיכם ולתיאומים שיידרשו מכם בעתיד בעניינים הללו ובעניינים נוספים.

להוגן הצטרפתי על מנת להיות חלק מקבוצה רצינית ומקצועית, שנותנת מענה בפריסה ארצית ומאפשרת לזוגות לבחור את דרך הגישור על פני האלטרנטיבה בבתי המשפט. הצוות בהוגן והמקצועיות שאנו מאמינים בה בקבוצה היא שנותנת לנו יתרון מקצועי ואישי על פני מגשרים אחרים.

היכן מקבלת גישורים:

המשרד הראשי שלי באשדוד ויש לי סניף נוסף בגדרה. באזור אשדוד ואשקלון, גדרה, רחובות, יבנה וכל הישובים באזור - אני אשמח לשוחח ולתאם פגישת היכרות. אני גם מציעה גישורים באזור באר שבע.

אשמח לשוחח:  072-3316008 (טלי)