מדוע כדאי להשתמש בשירות שלנו

מדוע כדאי להשתמש בשירות שאנו מספקים?

מרכז הוגן לגישור מאפשר לכם לקבל את שירותי הגישור הטובים והמקצועיים ביותר
האתר הוא חלק מפעילותה של מרכז הוגן לגישור למען צרכני הגישור ונותני שירותי הגישור בישראל. אנו מאמינים בשקיפות ובקידום מקצועי של מגשרים איכותיים, על מנת ולתת לציבור הרחב חופש בחירה ויכולת לבחור את המגשרים הטובים ביותר עבורו.

שירות חינם שחוסך לכם זמן, כסף ודילמות מיותרות
המגשרים המופיעים במדריך המגשרים שלנו חתומים ומחויבים לכללי האתיקה המחמירים ביותר. אנו עושים כמיטב יכולתנו לוודא שכל המגשרים המופיעים הם מגשרים בעלי שם וניסיון רב בתחום הגישור בהם הם עוסקים.

השירות ניתן חינם- במקום שאתם תחפשו מגשרים מומלצים, אנחנו נעשה זאת עבורכם במהירות וביעילות.

מערכת מתוחכמת ושמתאימה את עצמה לצרכים שלכם
מאחורי אתר מדריך המגשרים, עומדת מחשבה רבה על נוחות הגלישה והשימוש של הציבור המחפש הליכי גישור. הצוות שלנו משקיע זמן רב בלמידת הצרכים שלכם והתאמת המידע באתר לצרכים המדויקים שלכם. באתר תוכלו למצוא מגשרים בכל חלקי הארץ ובכל תחומי הגישור הקיימים.

תוכן איכותי ועדכני בנושאי גישור
במדריך המגשרים תמצאו כתבות ומאמרים רבים בנושאי גישור. בין היתר תוכלו לקרוא ולהתעמק במידע על הליכי גישור גירושין, גישור עסקי ועוד. המידע נכתב טובי המומחים ועובר בחינות מדוקדקות על מנת ולוודא את נכונותו ואת הרלוונטיות שלו לצרכים שלכם.
באתר קיים גם פורום פעיל ומקצועי שעומד לרשותכם בכל שאלה או עניין.

מעוניין לשמוע עוד? שיחת ייעוץ והכוונה למעוניינים לעבור גישור - ללא עלות!

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על:

תשלומי מדור המדריך השלם

תשלומי מדור המדריך השלם במסגרת הליך הגירושין, במידה וישנם ילדים קטינים, קיימת החובה לדאוג להם לתשלום עבור מקום המגורים, שכן מרגע שההורים מתגוררים בנפרד, כל

קרא עוד »

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: