הליך גישור גירושין במרכז הוגן בבאר שבע

המרכז לגישור גירושין בבאר שבע נותן לזוגות שהחליטו להתגרש, את האופציה להתגרש בצורה שתאפשר להם להמשיך בחייהם ביחד או לחוד. כל המגשרים והמגשרות שלנו עוסקים בליווי והכוונה של בני זוג בהליכי גירושין במטרה למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורם. במסגרת הליך הגישור גירושין במרכז הוגן לגישור גירושין בבאר שבע, כל השאלות הטכניות שעולות במסגרת הגירושין, יקבלו תשובה ותוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את התוצאה הטובה ביותר עבורכם ולא מוותרים על זכויותיכם.

במסגרת הליך גישור גירושין נעסוק הן בהיבטים הטכניים של הגירושין כמו: חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות ועוד. וגם תקבלו מענה להיבטים הרגשיים הקשורים בתהליך פירוק הזוגיות והנישואין. במסגרת הגישור תוכלו לבטא את המחשבות והרגשות שלכם בצורה הנכונה ביותר. הצוות שלנו יספק לכם משענת מקצועית רגשית ועניינית ויעזור לכם לסיים את שלב זה בחייכם בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור היקרים לכם.

המרכז לגישור גירושין בבאר שבע הוקם על ידי מרכז הוגן לגישור המוביל את תחום הגישור בישראל. המרכז הוקם במטרה לספק לתושבי הדרום (יש לנו גם סניף גישור באשדוד) וסביבות העיר באר שבע, שירותי גישור מקצועיים במחיר הוגן. במרכז לגישור גירושין בבאר שבע פועלים רק המגשרים הטובים והמנוסים ביותר המחויבים לכללי האתיקה המחמירים של לשכת המגשרים בישראל.


מי בצוות שלנו מגשר בסניף בבאר שבע?

המגשר שלכם יהיה עו"ד ומגשר אמיר זימן. לאמיר ניסיון של שנים רבות בתחום הגירושין ועשרות זוגות עברו אצלו הליכי גישור גירושין מוצלחים (בשיעור של קרוב ל100% הצלחה). בתור עו"ד אמיר גם מכיר את כל החוקים והתקנות בנוגע לגירושין, יערוך לכם בסיומו של הליך הגישור, הסכם גירושין תקין ומקצועי שיכסה את כל הנושאים החשובים ויעבור לאישור בית המשפט.כתובת הסניף: עומרים 9 (אזור תעשייה) עומר
טלפון ישיר: 072-3316003