הליך גישור גירושין במרכז הוגן - מגשר גירושין בתל אביב

המרכז לגישור גירושין בתל אביב מאפשר לזוגות אשר החליטו להתגרש, להתגרש בצורה שתאפשר לבני הזוג להמשיך בחייהם ביחד או לחוד. המגשרים שלנו מתמחים בליווי והכוונה של בני זוג בהליכי גירושין אל עבר הפתרון הטוב ביותר עבורם. במסגרת הליך הגישור גירושין במרכז לגישור גירושין בתל אביב, תקבלו מענה לשאלות טכניות שעולות במסגרת הגירושין ותוכלו לוודא שאתם מקבלים את התוצאה הטובה ביותר עבורכם ולא מוותרים על זכויותיכם.

במסגרת הליך הגישור גירושין במרכז לגישור גירושין תמצאו מענה הן להיבטים הטכניים של הגירושין כמו: חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, תשלום מזונות ועוד. בנוסף תקבלו מענה גם להיבטים הרגשיים הקשורים בפירוק הזוגיות והנישואין. במסגרת הגישור תוכלו לבטא את המחשבות והרגשות שלכם בצורה בטוחה ונעימה. המגשרים שלנו יספקו לכם משענת מקצועית רגשית ועניינית ויעזרו לכם לסיים את הנישואין בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור היקרים לכם.


עלות הגישור נמוכה בעד 80% מעלות תיק גירושין
הגישור לוקח בממוצע 2-3 חודשים לעומת שנה ומעלה בבתי המשפט
המגשרים שלנו הם עורכי דין בתחום המשפחה אבל עוסקים בעיקר בגישור
כל המגשרים עברו הכשרות מלאות בגישור בתחום המשפחה
ניסיון רב, אפשרויות תשלום נוחות, פריסה ארצית והוגנות מעל הכל!
מי בצוות שלנו מגשר בסניף בתל אביב?

המגשר שלכם יהיה עו"ד ומגשר אמיר זימן. לאמיר ניסיון רב בתחום הגירושין ועשרות זוגות עברו הליכי גישור גירושין מוצלחים בעזרתו (בשיעור של קרוב ל100% הצלחה). בתור עו"ד אמיר גם מכיר את כל החוקים והתקנות בנוגע לגירושין, יערוך לכם בסיומו של הליך הגישור, הסכם גירושין תקין ומקצועי שיכסה את כל הנושאים החשובים ויעבור לאישור בית המשפט.


כתובת הסניף: הפרדס 9, תל אביב
טלפון ישיר: 072-3316000