גישור גירושין - חדרה

גישור בחדרה - אנחנו מומחים בתחום של גישור גירושין אבל מגשרים גם בתחומים אחרים

גישור גירושין הינו הליך אלטרנטיבי לגירושין בבית המשפט. ההליך קצר מאוד, עלותו נמוכה משמעותית מהעלות של גירושין על ידי עורכי דין בבתי המשפט. אנחנו עורכי דין ומניסיון מייעצים ללקוחות שמתאפשר להם לפנות להליך גישור – תתגרשו בגישור וגם אתם וגם הסובבים אתכם (בעיקר ילדים) – תוכלו להמשיך בחיים מהר יותר ועם פחות כאב.

  • הגישור עולה אלפי שקלים בודדים לצד לעומת עשרות אלפים בבתי המשפט
  • הליך גישור לוקח 7-8 פגישות בממוצע לעומת חודשים רבים בבתי המשפט
  • המלחמה בבתי המשפט פוגעת בסובבים, בגישור הפגיעה מינימלית
  • גישור מחייב הסכמה בין הצדדים להליך
  • יש לנו במרכז הוגן אחוזי הצלחה גבוהים ביותר - נשמח לעזור גם לכם

במסגרת הליך גישור גירושין נעסוק הן בהיבטים הטכניים של הגירושין כמו: חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות ועוד. וגם תקבלו מענה להיבטים הרגשיים הקשורים בתהליך פירוק הזוגיות והנישואין. במסגרת הגישור תוכלו לבטא את המחשבות והרגשות שלכם בצורה הנכונה ביותר. הצוות שלנו יספק לכם גיבוי מקצועי רגשי וענייני ויעזור לכם לסיים את שלב זה בחייכם בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור היקרים לכם.

מעוניין לשמוע עוד? שיחת ייעוץ והכוונה למעוניינים לעבור גישור - ללא עלות!

מי יהיה המגשר שלכם בחדרה:

השיחה הראשונית שלכם תהיה עם מגשרת הבית – מאיה שפירא. בשיחה זו, מאיה תנסה להבין את הצרכים המדויקים שלכם, מאיה תספר לכם על התהליך עצמו ומה צפוי לכם וכבר תקבע לכם פגישה עם מאיה או מגשר אחר לפי האזור הגיאוגרפי שלכם. זוגות רבים עברו את ההליך במוסכם ואת הניסיון שלנו נביא לחדר הגישור.

נשמח לעמוד לרשותכם במשרד שלנו
טלפון: 072-3316000 (שיחה ופגישת ייעוץ קצרה ללא עלות)

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על:

תשלומי מדור המדריך השלם

תשלומי מדור המדריך השלם במסגרת הליך הגירושין, במידה וישנם ילדים קטינים, קיימת החובה לדאוג להם לתשלום עבור מקום המגורים, שכן מרגע שההורים מתגוררים בנפרד, כל

קרא עוד »

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: