גישור גירושין - אשקלון

צוות מגשרים ומגשרות מקצועי ומנוסה ישמח לעמוד לרשותך בייעוץ וליווי בהליך של גישור גירושין בעיר אשקלון. עשרות זוגות בחרו בגישור גירושין במרכז הוגן וקרוב ל100% מהם יצאו מרוצים והצליחו להמשיך בחייהם בצורה חלקה.

עלות: גישור גירושין עולה 80% פחות מכל הליך אחר

בהליך גישור גירושין העלות לכל אחד מהצדדים היא כמה אלפי שקלים בודדים בלבד! זאת לעומת עשרות אלפי שקלים לכל צד בגישור בבתי המשפט. אל תבזבזו את הכסף שלכם במלחמות, השקיעו סכום קטן בגישור ותוכלו להגיע להסכם גירושין מקיף ומקצועי שיכסה את כל הדרוש לצורך טיפול בנכסים וילדים.

מעוניינים לשמוע מצוות המגשרים שלנו באשקלון? שיחת ייעוץ והכוונה - ללא עלות!

זמן: גישור גירושין לוקח בממוצע 5-8 פגישות בלבד

בהליך גישור, אתם יחד עם המגשר או המגשרת, קובעים את הקצב של ההליך. אם אתם רוצים להיפגש פעמיים בשבוע ואתם מצליחים לתקשר – תוכלו לסיים הליך גירושין מלא תוך חודש. בכל מקרה, אנחנו במרכז הוגן מצליחים להגיע להסכמים ולסיים את ההליך תוך מכסימום 3 חודשים (למעט מקרים חריגים). בבתי המשפט אתם צפויים למשוך את ההליך שנים, שנים של מלחמה ושפיכת כספים ודם – והתוצאה זהה בשני המקרים. אל תעשו זאת לכם ולילדים שלכם.

צוות מגשרים מקצועי, עורכי דין מנוסים בתחום המשפחה, עם עשרות מקרים שעברו אצלנו גישור מוצלח – עומד לרשותכם.

רוצים שנחזור אליכם לייעוץ חינמי? השאירו פרטים

אשמח לשוחח אתכם ולעזור בטלפון: 072-3316000 (שיחת ייעוץ ללא התחייבות) חשוב מאוד להגיע לגישור כששני הצדדים מסכימים לתהליך. בפגישת ההיכרות נוכל להסביר עוד על התהליך.

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על:

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: