גישור גירושין - חולון

אם הגעתם להחלטה שאתם רוצים להתגרש, מדובר על החלטה לא פשוטה ואתם צריכים לקחת אחריות על ההליך ועל המשך החיים שלכם וכיצד הם יתנהלו. צוות מגשרים מקצועי של מרכז הוגן ישמח לעמוד לרשותכם.

בכל הליך גירושין, גם אם הוא נעשה בגישור, המטרה היא לייצר הסכמות בין בני הזוג שמהם בונים הסכם גירושין מפורט ומלא שמטפל בכל הנושאים החשובים בהליך:

ילדים – כל נושא הטיפול בילדים, אחריות, דרכי חינוך, מגורים, בריאות ועוד ועוד. כל הנושא הזה יטופל בחלק מלא ומפורט שיגדיר את כל הדברים הידועים וגם יטפל בכיצד תטפלו בדברים לא יודעים ולא מתוכננים. חשוב שהסעיף יהיה מפורט וכולל כי אחרת תמשיכו לריב כל חייכם.

מזונות – בהמשך להחלטות לגבי אופי הטיפול בילדים, מגיע הסעיף שקשור לעלויות – כמה משלמים (יש הגדרות ברורות בחוק), כיצד משלמים ועוד. ברגע שאתם מגיעים להסכמות לגבי הסעיף הזה, בשונה ממה שמכריחים אתכם בבתי המשפט, הדברים קלים ונוחים יותר להמשך החיים שלכם בנפרד.

רכוש וחלוקתו – כיצד מחלקים את הרכוש, מהו בכלל הרכוש לחלוקה, מתי הוא יחולק (האם מוכרים כרגע את הדירה, מה שוויה וכו'). אם דרושה מעורבתם של אנשי מקצוע חיצוניים כמו: שמאים, אקטואריים ועוד – אנחנו עובדים עם צוות מקצוענים בתחום שיכנס לפעולה.

כיצד ממשיכים בחיים – לא מוגדר בהסכם אבל הסכם שנבנה לאחר הסכמות שאתם ורק אתם הגעתם אליהם, יאפשר לכם להתמודד עם שינויים ודברים בלתי מתוכננים בצורה טובה ונכונה יותר.

מעוניין לשמוע עוד? שיחת ייעוץ והכוונה למעוניינים לעבור גישור - ללא עלות!

מי יהיה המגשר שלכם בחולון?

השיחה הראשונית שלכם תהיה עם מגשרת הבית – מאיה שפירא. בשיחה זו, מאיה תנסה להבין את הצרכים המדויקים שלכם, מאיה תספר לכם על התהליך עצמו ומה צפוי לכם וכבר תקבע לכם פגישה עם מאיה או מגשר אחר לפי האזור הגיאוגרפי שלכם. זוגות רבים עברו את ההליך במוסכם ואת הניסיון שלנו נביא לחדר הגישור.

נשמח לעמוד לרשותכם במשרד שלנו – יש לנו סניף בחולון!
טלפון: 0723316000 (שיחת ייעוץ ופגישה קצרה – ללא התחייבות וללא עלות)

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על:

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: