גישור גירושין - חיפה

המרכז לגישור גירושין מפעיל סניף בחיפה שמאפשר לזוגות שמעוניינים לבחון אפשרות להתגרש בדרך שתאפשר להם להמשיך בחייהם ביחד או לחוד. המגשרים שלנו באזור חיפה, כולם מנוסים ומקצועיים מאוד בליווי תהליך גישור גירושין וזוגות רבים בעיר כבר טופלו וזכו ליהנות מתהליך משתף, מהיר הרבה יותר מתהליך הגירושין הרגיל בבית המשפט, תהליך זול ופשוט הרבה יותר. בסופו כמובן הסכם גירושין בעל תוקף משפטי מלא.

אנו מציעים לזוגות, בין אם אתם פונים יחד או את או אתה פונים כרגע מיוזמתכם, לדבר עם מגשר בחיפה, לשמוע על תהליך הגישור והיתרונות הרבים שהוא כולל אל מול כל תהליך אחר. לאחר מכן אנו קובעים פגישת התאמה ראשונית, בסניף בחיפה, פגישה שהיא ללא עלות – ושם אנו מכירים טוב יותר. במידה ותחליטו להמשיך בתהליך הגישור – נקבע את הפגישה הבאה מיידית.

מעוניינים לשמוע מצוות המגשרים שלנו בחיפה? שיחת ייעוץ והכוונה - ללא עלות!

מה צפוי לכם בחדר הגישור בחיפה?

בתוך התהליך נטפל בכל הנושאים החשובים, כולם יכנסו להסכם שאתם ורק אתם (ולא שופט) בניתם יחד. ההסכם יכלול: חלוקת רכוש מלאה, הסדרי ראייה, מזונות ועוד. התהליך גם מטפל בכל הנושאים הרגשיים ומאפשר לכם לפתוח דף חדש בצורה הטובה והנכונה ביותר.

המרכז לגישור גירושין בחיפה הוקם על ידי מרכז הוגן לגישור המוביל את תחום הגישור בישראל. המרכז לגישור גירושין בחיפה הוקם במטרה לספק לתושבי חיפה, הקריות והאזור, שירותי גישור מקצועיים במחיר הוגן. במרכז לגישור גירושין בחיפה פועלים רק המגשרים הטובים והמנוסים ביותר המחויבים לכללי האתיקה המחמירים של לשכת המגשרים בישראל.

רוצים שנחזור אליכם לייעוץ חינמי? השאירו פרטים

מי בצוות שלנו מגשר בסניף חיפה?

  1. השיחה הראשונית שלכם תהיה עם מגשרת הבית – מאיה שפירא. בשיחה זו, מאיה תנסה להבין את הצרכים המדויקים שלכם, מאיה תספר לכם על התהליך עצמו ומה צפוי לכם וכבר תקבע לכם פגישה עם מאיה או מגשר אחר לפי האזור הגיאוגרפי שלכם. זוגות רבים עברו את ההליך במוסכם ואת הניסיון שלנו נביא לחדר הגישור.

    נשמח לעמוד לרשותכם במשרד שלנו – יש לנו סניף בחיפה!
    טלפון: 072-3316002 (שיחת ייעוץ ופגישה קצרה – ללא התחייבות וללא עלות)

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על:

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: