גישור גירושין - תל אביב

הליך גישור גירושין במרכז הוגן - מגשר גירושין בתל אביב

המרכז לגישור גירושין בתל אביב מאפשר לזוגות אשר החליטו להתגרש, להתגרש בצורה שתאפשר לבני הזוג להמשיך בחייהם ביחד או לחוד. המגשרים שלנו מתמחים בליווי והכוונה של בני זוג בהליכי גירושין אל עבר הפתרון הטוב ביותר עבורם. במסגרת הליך הגישור גירושין במרכז לגישור גירושין בתל אביב, תקבלו מענה לשאלות טכניות שעולות במסגרת הגירושין ותוכלו לוודא שאתם מקבלים את התוצאה הטובה ביותר עבורכם ולא מוותרים על זכויותיכם.

במסגרת הליך הגישור גירושין במרכז לגישור גירושין תמצאו מענה הן להיבטים הטכניים של הגירושין כמו: חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, תשלום מזונות ועוד. בנוסף תקבלו מענה גם להיבטים הרגשיים הקשורים בפירוק הזוגיות והנישואין. במסגרת הגישור תוכלו לבטא את המחשבות והרגשות שלכם בצורה בטוחה ונעימה. המגשרים שלנו יספקו לכם משענת מקצועית רגשית ועניינית ויעזרו לכם לסיים את הנישואין בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור היקרים לכם.

מי יהיה המגשר שלכם בתל אביב?

אופציה נוספת בתל אביב היא אחד ממגשרי מוסכם. כאשר השיחה הראשונית שלכם תהיה עם מגשרת הבית – מאיה שפירא. בשיחה זו, מאיה תנסה להבין את הצרכים המדויקים שלכם, מאיה תספר לכם על התהליך עצמו ומה צפוי לכם וכבר תקבע לכם פגישה עם מאיה או מגשר אחר לפי האזור הגיאוגרפי שלכם. זוגות רבים עברו את ההליך במוסכם ואת הניסיון שלנו נביא לחדר הגישור.

מעוניין לשמוע עוד? שיחת ייעוץ והכוונה למעוניינים לעבור גישור - ללא עלות!

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על:

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: