דניאל חנה - עו"ד מגשר - מומחה בהליכי גישור גירושין

דניאל חנה – מגשר ועו"ד

דניאל חנה, עורך דין מוסמך בעל תואר ראשון במשפטים (L.L.B) וחבר לשכת עורכי הדין, בעל תואר ראשון במדעי החברה (B.A.) ומגשר מוסמך, בן 45, נשוי ואב לשניים.

לדניאל חנה, משרד עורכי דין פעיל המתמחה במשפט מסחרי ודיני משפחה, שבין עיסוקיו המרכזיים גישור גירושין ויישוב סכסוכים משפחתיים ועסקיים מורכבים.

מעבר לידע הנרחב בתחום הגישור והמשפט, לדניאל חנה ולמגשרים בהוגן ניסיון רב בגיבוש הסכמי גירושין ומציאת פתרונות יצירתיים לצורך גיבוש הסדר לשביעות רצונם של הצדדים, גם במקרים מורכבים מבחינה רגשית וכלכלית. ליווי אישי, מקצועי ויסודי של לקוחות המשרד וזמינות בכל עת הם מאבני היסוד של המשרד. מטעמים של חיסיון והגנת הפרטיות משרדנו מנוע מחשיפת פרטים מזהים של לקוחות המשרד.

אני מאמין:

הידע והניסיון הרבים שצברתי במהלך שנות עבודתי הרבות  בתחום בשילוב עם הידע המשפטי העשיר, החדירו בי את האמונה שאף שהליך הגישור לא נועד להחליף טיפול רגשי מקצועי, כמגשר אני מחויב להתייחס גם לטלטלה והקשיים הרגשיים בהם נמצאים בני הזוג, כך שהסכם הגירושין שיושג  בסוף הליך הגישור יהיה מעשי וככל האפשר ימנע סכסוכים נוספים בין בני הזוג בעתיד וכך יאפשר לבני הזוג וילדיהם להמשיך בחייהם.

 

תחומי גישור הם:

גישור, גישור בהליך גירושין, סכסוכים במשפחה (ירושות וצוואות, הורים וילדים), גישור עסקי.

מעוניין לשמוע עוד? שיחת ייעוץ והכוונה למעוניינים לעבור גישור - ללא עלות!

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על:

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: