מרכז מוסכם

מי אנחנו

מוסכם מרכז לגישור גירושין

מוסכם – המרכז לגישור גירושין מנוהל על ידי מאיה שפירא וצוות עו"ד מגשרים ומגשרות מומחים ברחבי הארץ – מגשרים מובילים  ומנוסים מהשורה הראשונה. מטרת המרכז היא לאפשר למעוניינים להתגרש, לסיים את נישואיהם בצורה הטובה ביותר עבורם ועבור ילדיהם. חזונו של המרכז לגישור גירושין הוא להנגיש את הליכי הגישור לכל איש ואישה הזקוקים להם, בכל מקום בארץ, ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר סביר.

צוות מגשרי גירושין שלנו המפוזר בכל חלקי הארץ מורכב מעורכי דין בעלי התמחות וידע רב בתחום דיני משפחה, מספק שירותי גישור נגישים וזמינים לכלל האוכלוסייה בישראל. בתוך צוות המגשרים שלנו תמצאו מגשרים ומגשרות, מנוסים ביותר שיעזרו לכם ברגישות ובנחישות להגיע להסכם הגירושין הטוב ביותר עבורכם. כל המגשרים שלנו הם בעלי ניסיון והיכרות מעולה עם תחום הגירושין, ניסיון בגישורים רבים מכל הסוגים ואת הניסיון והידע אנו מכניסים לתהליך גישור ממוקד ואיכותי שתוצאותיו ברוב המקרים הסכמות ובניית הסכם גירושין טוב לשני הצדדים.

מגשרי "מוסכם" חרתו על דגלם לעסוק בגישור לגירושין מתוך ההבנה שזהו הפתרון הטוב ביותר לזוג שעומד בפני פרידה. טוב לזוג וטוב לילדיהם. הן מבחינה רגשית, הן מבחינה כלכלית, הן מבחינת לוחות הזמנים ובעיקר מפני שבהסכמה מגיעים לפתרונות הטובים ביותר.
השיחה הראשונה תהא עם "מגשרת הבית" של "מוסכם" שתבין יחד אתכם מה הצורך האמיתי ותייעץ לכם מה נכון לעשות. לאחר מכן תופנו למגשר או המגשרת המתאימים אשר ילוו אתכם מתחילת ההליך ועד סופו.

הם יסייעו לכם בבניית הסכמות לגבי כלל הנושאים שצריכים להיות בהסכם הגירושין. הסכמות כלליות והסכמות הקשורות למשפחה הספציפית שלכם. בסוף ההליך יערך הסכם גירושין עליו תחתמו. הליך הגישור לגירושין ב"מוסכם" נעשה באוירה נעימה ומכובדת. ההליך קצר וממוקד, ומועדי המפגשים מותאמים ללוח הזמנים שלכם.

ההליך וההסכם נעשים במחירים הוגנים ושווים לכל נפש

הדיונים בשולחן הגישור מתבססים על הצרכים והרצונות הייחודיים לכם כמשפחה. הליך הגישור יאפשר לכם להחליט בסיועם של המגשרים איך יראה ההסכם – ואיך תבנו את חייכם שלאחר הגירושין.חשוב שתדעו, כי מעצם כניסתו של החוק החדש לתוקף, הכיר המחוקק בגישור ככלי נחוץ ויעיל בגישורי משפחה, שהינם בעלי אופי רגיש במיוחד. הליך הגישור מאפשר לכם לבנות חיים של שיח שנחוץ מאוד לילדכם, ובונה מערכת הסדרים המבוססת על מה שחשוב לכם, וכזו אשר תוכלו לעמוד בה. אנו מזמינים אתכם להתקשר לשיחה עם "מגשרת הבית" שתסייע לכם להבין מה נכון לכם והדרך הנכונה לכם לעשות זאת.

חשוב לנו לחנך את הציבור על מנת שידע לבחור, מבין האפשרויות השונות להתגרש בישראל, בדרכים הנכונות לפתרון חילוקי דעות באופן כללי ובנושאי משפחה וגירושין באופן פרטני. אין ספור מחקרים כבר הוכיחו שהבחירה בהליך גישור גירושין מאפשרת למתגרשים ולילדיהם לסיים את משבר הגירושין בצורה יחסית מהירה ועם מינימום פגיעות רגשיות וכלכליות. לאחרונה "חוק גישור חובה" או חוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה 2014.

100
גישורים מעל 90% הצלחה (רק בשנת 2019)
0
מגשרים בפריסה ארצית
יועצים חיצוניים בהליך גישור

לעיתים במסגרת הליך גישור גירושין, עולה צורך להתייעץ עם גורם מקצועי חיצוני בסוגיות הקשורות לאי הסכמות בנושאים עובדתיים. במקרים שכאלו אנו מאפשרים למתגרשים לבחור יועץ חיצוני מרשימת היועצים שלנו או להביא יועץ חיצוני המוסכם על ידי שניהם. רשימת היועצים שלנו כוללת: פסיכולוגי ילדים, מטפלים זוגיים, אקטוארים, עורכי דין, סוכני ביטוח, שמאים ועוד.

צוות המגשרים שלנו

המגשרים שלנו הם עורכי דין מנוסים שהחליטו לעסוק בתחום הגישור כאלטרנטיבה שפויה במקרים בהם יש תקשורת בין בני הזוג ועל מנת למנוע פגיעה בילדים ובבני הזוג עצמם בתהליכי גירושין ארוכים בבתי המשפט.

הגיעו אל המשרדים החדשים שלנו

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: