עלויות גישור גירושין

כמה עולה גישור גירושין

עלות גישור גירושין במרכז לגישור גירושין נקבעת בהתאם למקרה הפרטני של כל זוג הפונה אלינו להתגרש. לאחר פגישת ההתאמה הראשונית עם המגשרים שלנו, תוכלו לקבל אומדן מדויק לכמה יעלה לכם הליך הגירושין במלואו. הליך גירושין גורם באופן טבעי למתחים רבים ולחוסר וודאות לשני בני הזוג. על כן מבחינתנו הדרך הטובה ביותר היא להגדיר מראש את עלות התהליך ולמנוע הפתעות שיקשו עליכם בתוך התהליך. 

באופן כללי ניתן לומר שהליך גירושין ממוצע במרכז לגישור גירושין:

עולה בין 10,000 ₪ ל- 17,000 ₪ לשני הצדדים יחדיו! כולל מעמ כולל ההסכם!

עכשיו השאלה החשובה יותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא:

כמה עולה גירושין בבתי המשפט

המשמעות הגדולה יותר של העלות להתגרש באה לידי ביטוי כשמשווים את העלות לעומת האלטרנטיבה. תיק גירושין ממוצע אצל עורך דין גירושין – עולה לצד אחד – בסביבות ה-45-60,000 ש"ח. מדובר על למעלה מ-100,000 ש"ח עלות לשני בני הזוג. צריך לזכור שגם העלות של הצד השני חשובה, בגלל שבסופו של דבר הכסף הזה מגיע מהכסף שלכם כזוג. זה אומר שאתם הולכים להוציא 100 אלף או קרוב ל100 אלף ש"ח (לעיתים יותר) – על תהליך הגירושין. כשתהליך גישור גירושין, שתוצאתו זהה והדרך נעימה הרבה יותר – עולה עשירית מכך!!!!

העלות של גישור גירושין נמוכה בעד-90% מהעלות של גירושין בבתי המשפט

איך מחשבים עלויות גישור גירושין?

אצלנו תוכלו למצוא שתי דרכים לתשלום עבור הגירושין שלכם:
הדרך הראשונה היא בתשלום עבור חבילת גישור גירושין מלאה. הבחירה בחבילת הגישור גירושין המלאה שלנו, תאפשר לכם לנהל את הליך הגירושין שלכם ללא חשש מעלויות נוספות. בשיטת החבילה, אין הגבלת שעות ואין הגבלת פגישות להליך הגישור שלכם. מאחר ולכל זוג ישנן סוגיות שונות המטרידות אותו ומאחר ולכל אחד מבני הזוג לוקח זמן שונה להתרגל ולעכל, אנו ממליצים בחום על האופציה הזו.

הדרך השנייה לתשלום עבור הגישור גירושין היא בתחשיב לפי שעה. בשיטה זו אתם משלמים על כל שעת גישור שעושים עבורכם המגשרים. בנוסף לשעות הגישור שנעשו בפועל, תדרשו לשלם גם עבור עבודת המגשר הנדרשת להכנת הסכם הגישור גירושין שלכם.

מעוניינים לשמוע עוד? שיחת ייעוץ והכוונה למעוניינים לעבור גישור - ללא עלות!

איך ניתן לפרוס תשלומים בגישור גירושין?

אנחנו מבינים שתקופת הגירושין היא תקופה עמוסה ולחוצה עבורכם גם כלכלית. לכן אנו מאפשרים לכם לשלם את עלות הגירושין גם בתשלומים באשראי. את התשלום ניתן לפרוס לעד 4 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה. בגלל שתהליך גירושין בגישור לוקח בממוצע 2-3 חודשים (כ-20 שעות) – אז הוא גם נגמר מהר.

איך מחלקים את התשלום בין בני הזוג?


מבחינה תהליכית אנו מציעים שהתשלום בין בני הזוג יחולק שווה בשווה על מנת ולתת לשניכם תחושה של שוויון ושליטה מלאה בתהליך. אם זאת מדובר בהמלצה ובסופו של דבר אתם יכולים לחלק את התשלום בכל דרך שתבחרו לנכון.

מתי משלמים על גישור גירושין?


במידה ותרכשו חבילת גישור גירושין מקיפה תתבקשו לשלם עבורה לפני תחילת הגישור או לכל המאוחר לאחר ישיבת הגישור הראשונה. במידה ותבחרו לשלם בשיטת התשלום לפי שעה, תתבקשו לשלם בסיום כל פגישת גישור.

האם ניתן להחליף בין התשלום לפי שעה לתשלום לחבילת גישור גירושין מלאה?

אנו מאפשרים לכם לשנות שיטת תשלום עד לאחר פגישת הגישור גירושין הראשונה. לאחר פגישת הגישור גירושין הראשונה, תתבקשו לקבוע את המסלול בו תמשיכו לקראת הגירושין המוצלחים שלכם.

רוצים שנחזור אליכם לייעוץ חינמי? השאירו פרטים

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על:

עלות גישור גירושין נמוכה בכ-90% מהעלות של גירושין בבתי המשפט​

תהליך של גישור גירושין עולה בין 10,000 ₪ ל- 17,000 ₪ עבור שני הצדדים יחד

חשוב מאוד לבדוק את הכשרת המגשרים וגם את הניסיון שיש להם. היכרות עם מקרים דומים עוזרת לתהליך שאינו פשוט לשני הצדדים.

בנוסף, חשוב לבדוק את גמישות המקום בקביעת פגישות, קרבה פיזית נוחה עבור שני בני הזוג וכמובן עלות שתהיה סבירה ומשתלמת.

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: