הליך גישור גירושין בירושלים

הליך גישור גירושין בירושלים

המרכז לגישור גירושין בירושלים הוקם על ידי מרכז הוגן לגישור במטרה לספק לתושבי ירושלים והסביבה, שירותי גישור מקצועיים ברמה גבוהה ובמחיר הוגן. מרכז הוגן המפעילה מרכזי גישור גירושין בכל חלקי הארץ – מעסיקה את טובי המגשרים ומחויבת לשמור על רמת השרות הגבוהה ביותר כלפיי הזוגות המגיעים אלינו במסגרת הליכי הפרידה והגירושין שלהם.

המגשרים שלנו במרכז לגישור גירושין בירושלים הם מגשרים שמתמחים בהבאת זוגות שנמצאים בצומת בחיי הנישואין שלהם, לכדי הבנה מהן הפעולות הטובות ביותר לעשות עבורו ועבורה. אנו עוזרים לבני הזוג בהליכי הפרידה להחליט בשלב הראשון האם הולכים אל עבר הליך גירושין או שמא מוצאים לנכון לעשות ניסיון נוסף במסגרת הנישואין. במידה ובני הזוג מחליטים על גירושין, אנו עוזרים להם להגיע להסכם גירושין. הסכם הגירושין המושג בגישור במרכז הגישור גירושין בירושלים, כולל את כל ההיבטים הטכניים הדרושים כדי לקבוע איך תראה מציאות החיים אחרי הפרידה, ואיך מנהלים את הליך הפרידה והגירושין בצורה שתמנע פגיעה בבני הזוג ובילדיהם.

הליך גישור גירושין במרכז לגישור גירושין בירושלים מורכב משני חלקים: החלק הטכני הכולל את הפרטים "היבשים" של הליך הגירושין (חלוקת רכוש, מזונות, מדור וכו'). ובנוסף החלק הרגשי בו מאפשרים המגשרים שלנו לבני הזוג לבטא את תחושותיהם כלפיי הצד השני בתוך חדר הגישור. השילוב בין הפן הפרקטי לפן הרגשי מבטיח שתגיעו להסכם הגירושין הטוב והנכון ביותר עבורכם.

ריכזנו עבורכם מספר סיפורי גירושין אותם עברו זוגות בסניף שלנו בירושלים:

לחצו לקרוא את סיפורם של אבי דנה ושלושת ילדיהם שעברו גישור גירושין בסניף שלנו בירושלים

מי בצוות שלנו מגשר בסניף ירושלים?

השיחה הראשונית שלכם תהיה עם מגשרת הבית – מאיה שפירא. בשיחה זו, מאיה תנסה להבין את הצרכים המדויקים שלכם, מאיה תספר לכם על התהליך עצמו ומה צפוי לכם וכבר תקבע לכם פגישה עם מאיה או מגשר אחר לפי האזור הגיאוגרפי שלכם. זוגות רבים עברו את ההליך במוסכם ואת הניסיון שלנו נביא לחדר הגישור.

נשמח לעמוד לרשותכם במשרד שלנו – יש לנו סניף בירושלים!

טלפון: 072-3316001 (שיחת ייעוץ ופגישה קצרה – ללא התחייבות וללא עלות)

מעוניין לשמוע עוד? שיחת ייעוץ והכוונה למעוניינים לעבור גישור - ללא עלות!

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על:

לשיחת חינם עם מגשרת:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: